CEO
Michael-Robert Falk
Es gibt nichts, das mich mehr motiviert, als Menschen zu begeistern und ihnen einen Mehrwert zu bieten.

Jako poradce společnosti finovation GmbH jsem ti plně k dispozici pro všechny otázky týkající se tvých financí.

Moje produktové portfolio Callback-Service
de
en
ro
Adresa

Judengasse 18 A
96450 Coburg

Moje specializace
Osobní úvěr
Běžný účet/kreditní karta
Stavební úvěr
Drahé kovy
Kapitálové investice
Penzijní pojištění
Ochrana majetku
Zdravotní pojištění
Předčasné vyplacení životního/důchodového pojištění
Elektřina a plyn
finovation
celistvý

Kruh symbolizuje celistvost a jednotu. Dále představuje rozsáhlé portfolio produktů a služeb společnosti finovation GmbH, které bychom rádi nabídli našim zákazníkům.

nekonečný

Inovace pro nás znamená nikdy nekončící proces zavádění nových produktů a zákaznických poradenských služeb, ale zároveň dosažení trvalého rozvoje a zdokonalování naší společnosti. Dále vidíme poradenské služby jako nekonečný cyklus týkající se neustálého přizpůsobování produktů potřebám našich zákazníků.

optimální

Uvedený graf znázorňuje matematickou funkci, která dosáhne svého vrcholu. Finovation GmbH si dala za cíl neustále dosahovat toho nejlepšího - protože to si naši zákazníci zaslouží.

individuální

Stylizovaná verze písmene „f“ ztělesňuje obrat a ukazuje, že individualita je základním kamenem společnosti finovation GmbH. Každému zákazníkovi nabízíme vhodné produkty a poradenské služby na základě jeho přání.

vícejazyčný

Klademe důraz na kvalitativní finanční a pojišťovací poradenství pro všechny skupiny obyvatelstva v Německu. Za tímto účelem se zaměřujeme nejen na tradiční konzultační přístupy, ale také na koncepty vícejazyčného poradenství speciálně určené pro podporu zákazníků ze zahraničí.

finovation

Všechny tyto koncepty jsou spojeny v našem jménu a našem sloganu: finovation. - finance meets innovation. Tímto nejen zdůrazňujeme spojením finančních produktů a inovací, ale také symbolizujeme úplnost a celistvost našich řešení pomocí "tečky" na konci našeho sloganu.

finovation GmbH se považuje za finanční a pojišťovací společnost se specializací na vícejazyčné poradenství a digitální inovace. Proto klademe důraz na kvalitní finanční a pojišťovací poradenství pro všechny skupiny obyvatelstva v Německu. Pro tento účel používáme také vícejazyčné konzultační koncepty speciálně určené pro podporu zákazníků ze zahraničí. Abychom splnili ekonomicky a dlouhodobě bez kompromisů naše kvalitativní požadavky, spoléháme se na moderní digitální řešení. Kromě zavedeného softwaru se zde zaměřujeme na vlastní vývoj, který zvýší efektivitu v nejrozmanitějších oblastech společnosti i naši veřejnou reputaci prostřednictvím inovativních přístupů.

Moje produktové portfolio
Osobní úvěr

Splň si své sny

Ať už si chceš splnit sen nebo náhle čelíš neočekávaným nákladům, osobní úvěr ti poskytne likviditu. Srovnej a najdi tu správnou nabídku s nejlepšími podmínkami pro tebe.

Srovnej nyní
Nejlepší podmínky
Běžný účet

Ať už se jedná o bezhotovostní fakturaci, platební kartu nebo online a mobilní bankovnictví – běžný účet vám nabízí mnoho výhod. A s námi zdarma!

Srovnej nyní
Nejlepší podmínky
Kreditní karta

Objednávat bezpečně na internetu nebo platit bezkontaktně v obchodě? Žádný problém s kreditní kartou! Ať už Premium nebo free - máme pro tebe to správné!

Srovnej nyní
Nejlepší podmínky
Zdravotní pojištění

Bez ohledu na tvou finanční situaci nabízí zdravotní pojištění (GKV) komplexní a jednotné služby. Přejdi k nám a získejte štědrý bonus.

Srovnej nyní
Žádost o zpětné volání
Potřebujete bezplatnou úvodní konzultaci?

Tvoje údaje zpracujeme v souladu s našimi zásadami o ochraně osobních údajů a budeme tě kontaktovat pouze za požadovaným účelem.