CEO
Michael-Robert Falk
Es gibt nichts, das mich mehr motiviert, als Menschen zu begeistern und ihnen einen Mehrwert zu bieten.

Jako konsultant finovation GmbH jestem do Państwa dyspozycji i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące Państwa finansów.

Moje portfolio Callback-Service / Infolinia
de
en
ro
Adres

Judengasse 18 A
96450 Coburg

Moja specjalizacja
Kredyt konsumencki
Konto bankowe i konto kredytowe
text9
Wartosciowe metale
Inwestycje kapitalowe
Plan emerytalny
Ochrona aktywow
Publiczne ubepieczenie zdrowotne
Wykop ubezpieczen zdrowotnych i emerytalnych
Prad i gas
finovation
Holistyczne

Koło symbolizuje całość i jedność oraz ilustruje bogatą ofertę produktów i usług finovation GmbH, za pomocą których chcielibyśmy wspierać naszych klientów tak wszechstronnie i kompleksowo, jak to możliwe.

Nieskonczone

Dla nas innowacja oznacza niekończący się proces polegający na wprowadzaniu nowych produktów i podejść konsultacyjnych, a także ich ciągłym rozwoju i doskonaleniu. Widzimy także samą poradę jako niekończący się cykl ze stałym dostosowywaniem produktów do potrzeb klienta.

Optymalne

Wskazany wykres pokazuje funkcję, która osiąga szczyt. Finovation GmbH postawiła sobie za cel zawsze osiąganie optymalnego poziomu, ponieważ nasi klienci nie zarabiają mniej.

Indywidualne

Stylizowane „f” reprezentuje gałąź i pokazuje, że indywidualność jest jednym z fundamentów finovation GmbH. Oferujemy odpowiednie produkty i podejście doradcze dla każdego klienta.

Wielojezyczne

Korzystamy z jakościowych porad finansowych i ubezpieczeniowych dla wszystkich grup ludności w Niemczech. W tym celu, oprócz klasycznych rozwiązań doradczych, opieramy się również na wielojęzycznych koncepcjach doradczych, które zostały zaprojektowane specjalnie w celu wspierania klientów z zagranicznymi korzeniami. Obecnie oferujemy porady w języku niemieckim, angielskim i rumuńskim. Wkrótce pojawią się także języki turecki, rosyjski i polski.

finovation

Wszystkie te koncepcje łączymy z nazwą i hasłem: finovation. Finanse i innowacje. W ten sposób nie tylko wyjaśniamy połączenie między produktami finansowymi a innowacjami, ale także pokazujemy w końcowym punkcie, że nasze rozwiązania są kompletne i rozstrzygające.

Finovation GmbH postrzega siebie jako firmę finansowo-ubezpieczeniową - specjalizującą się w doradztwie wielojęzycznym i innowacjach cyfrowych. Dlatego polegamy na wysokiej jakości doradztwie finansowym i ubezpieczeniowym dla wszystkich grup ludności w Niemczech. W tym celu, oprócz klasycznych podejść konsultingowych, stosujemy również wielojęzyczne koncepcje konsultingowe zaprojektowane specjalnie z myślą o wsparciu klientów o zagranicznych korzeniach. Aby ekonomicznie i bez kompromisów w dłuższej perspektywie sprostać naszym wymaganiom jakościowym, stawiamy na nowoczesne, cyfrowe rozwiązania. Oprócz uznanego oprogramowania, na pierwszym planie znajdują się rozwiązania wewnętrzne, które zwiększą wydajność w różnych obszarach firmy, a także poprawią wizerunek publiczny poprzez innowacyjne podejście.

Moje portfolio
Kredyt konsumencki

Zrealizuj swoje marzenia

Niezależnie od tego, czy chcesz spełnić swoje marzenia, czy nagle stajesz przed niespodziewanymi kosztami - pożyczka osobista zapewnia Ci płynność finansowa. Porównaj teraz i znajdź odpowiednią ofertę z najlepszymi dla siebie warunkami.

Porownaj teraz
Najlepsze warunki
Konto bankowe

text30

Porownaj teraz
Najlepsze warunki
Karta kredytowa

Zamawiaj bezpiecznie w Internecie i płać zbliżeniowo w sklepie. Z kartą kredytową to żaden problem! Bez względu na to, czy jest to płatne, czy bezpłatne - mamy właściwą rzecz!

Porownaj teraz
Najlepsze warunki
Publiczne ubepieczenie zdrowotne

Niezależnie od Twojej sytuacji finansowej GKV oferuje kompleksowe i ustandaryzowane usługi. Przyłącz się teraz i otrzymaj hojny bonus.

Porownaj teraz
Prosze o kontakt telefoniczny
Potrzebujesz bezpłatnej wstępnej konsultacji?

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z naszym oświadczeniem o ochronie danych i będziemy się z Tobą kontaktować wyłącznie w wybranym celu.